Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga starší žáci
16.5. 16:30
D52
Talent A - Košutka
36 : 18
5.5. 17:45
D45
Talent B - VŠ Plzeň
15 : 33
21.10. 16:30
D028
Košutka - HC Plzeň
28 : 11
ZČ liga starší žákyně
28.4. 16:00
E52
DHC Plzeň B - HC Plzeň
17 : 25
21.10. 18:00
E027
DHC Plzeň A - VŠ Plzeň
12 : 22
7.10. 18:00
E018
DHC Plzeň B - VŠ Plzeň
3 : 51
19.9. 13:00
E08
Tachov "A" - VŠ Plzeň
11 : 23
ZČ liga mladší žákyně
14.5. 08:40
W052
DHC Plzeň B - Tachov
9 : 4
30.4. 12:00
W047
DHC Plzeň B - Tachov
13 : 8
9.4. 11:20
W036
DHC Plzeň B - HC Plzeň
19 : 8
9.4. 10:00
W034
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
10 : 11
9.10. 13:10
W18
Tachov - HC Plzeň
9 : 9
12.9. 11:10
W05
DHC Plzeň B - Tachov
11 : 5
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.