Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Stoklasa
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 14:00
AE113
Zlín - Prostějov
41 : 29
5.2. 14:30
AE061
Zlín - H.Brod
33 : 30
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
28.11. 15:00
AE050
Zlín - Maloměřice
40 : 32
24.10. 10:00
AE028
Zlín - Bohunice
34 : 20
23.10. 17:00
AE030
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
2.liga mužů SM
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
20.2. 11:00
AF076
Napajedla - Holešov
27 : 24
14.11. 10:30
AF042
V. Bystřice - Holešov
24 : 15
17.10. 10:30
AF021
Holešov - Paskov
35 : 32
26.9. 10:30
AF004
Napajedla - V. Bystřice
26 : 27
2.liga starších dorostenců M
17.4. 11:45
AI120
Luhačovice - Hranice
28 : 43
9.4. 12:00
AI113
Zlín - Prostějov
46 : 29
19.3. 11:00
AI096
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
5.3. 10:30
AI087
Hranice - Zlín
31 : 28
13.2. 14:00
AI069
Hranice - Prostějov
59 : 26
12.12. 14:30
AI061
Zlín - Přerov
35 : 27
28.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
41 : 22
14.11. 14:30
AI042
V. Bystřice - Hranice
25 : 18
24.10. 08:00
AI028
Zlín - Luhačovice
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 10:00
AK113
Zlín - Prostějov
25 : 27
16.3. 17:00
AK087
Hranice - Zlín
28 : 20
12.12. 12:30
AK061
Zlín - Brno
31 : 29
28.11. 17:00
AK050
Zlín - Maloměřice
28 : 21
24.10. 12:00
AK028
Zlín - Zubří
18 : 35
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 09:00
AM076
Napajedla - HK Ivančice
15 : 21
13.2. 08:30
AM068
Bystřice p.H. - STM Olomouc
21 : 24
14.11. 12:30
AM042
V. Bystřice - HK Ivančice
37 : 27
23.10. 15:00
AM025
Sokolnice - Kostelec n.H.
25 : 38
26.9. 09:00
AM004
Napajedla - V. Bystřice
20 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.