Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA185
Jičín - Třeboň
35 : 17
1.5. 10:30
AA145
Karviná - Hranice
24 : 20
30.4. 17:00
AA175
Třeboň - Brno
27 : 20
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
13.2. 10:30
AA101
Hranice - Brno
36 : 24
27.11. 18:00
AA073
Zubří - Přerov
33 : 20
20.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
7.11. 10:30
AA052
Karviná - Hranice
24 : 20
24.10. 10:30
AA044
Jičín - Lovosice
28 : 33
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
25.9. 17:00
AA016
Brno - Kopřivnice
40 : 23
19.9. 17:00
AA012
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 31
2.liga mužů JM
8.5. 17:00
AE128
Juliánov - Telnice
30 : 31
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
2.liga mužů SM
7.11. 17:00
AF035
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 09:00
AK116
Maloměřice - Zlín
19 : 26
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
Český pohár mužů
17.12. 16:00
AN078
Karviná - Plzeň
36 : 27
1.12. 19:00
AN075
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 40
28.9. 18:00
AN050
V. Bystřice - Zubří
17 : 28
28.9. 11:00
AN061
Maloměřice - Náchod
29 : 34
W.H.I.L.
15.5. 15:00
AP309
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
7.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Poruba
27 : 28
9.4. 18:00
AP176
Olomouc - Most
31 : 22
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Finále - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava A
5
4
0
1
79 : 75
8
2
Talent A
5
4
0
1
98 : 66
8
3
Zubří A
5
3
0
2
94 : 95
6
4
Karviná A
5
2
0
3
90 : 82
4
5
Lovosice A
5
1
1
3
72 : 86
3
6
Jablonec
5
0
1
4
61 : 90
1
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.