Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
Skupina O
Skupina P
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
15.5. 15:00
AA181
Přerov - Brno
37 : 23
29.4. 18:30
AA177
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
20.3. 10:30
AA124
Karviná - Třeboň
28 : 29
11.3. 18:30
AA098
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
26.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
13.10. 18:00
AA031
Přerov - Lovosice
26 : 33
3.10. 17:00
AA022
Jičín - Brno
34 : 28
18.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
12.9. 17:00
AA001
Frýdek-Místek - Přerov
22 : 33
1.liga mužů
20.2. 17:00
AB073
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
Český pohár mužů
16.11. 18:00
AN070
Přerov - Plzeň
29 : 34
Žákovská liga starších žáků
16.4. 17:00
AO180
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
16.4. 14:30
AO178
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
16.4. 11:50
AO176
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP211
Poruba - J.Hradec
27 : 28
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
2.4. 18:00
AP171
Poruba - Partizánske
32 : 31
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
18.11. 19:30
AP089
Poruba - Michalovce
30 : 39
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
30.10. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
9.10. 14:30
AP030
Zlín - Partizánske
36 : 23
SML Muži
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
SML Starší žáci
25.9. 12:30
NC013
Polanka - Ostrava A
18 : 29
SML Mladší žáci
25.9. 09:30
ND013
Polanka - Ostrava A
12 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina O - výsledky
video
online
N. Veselí - Zubří A
13 : 29
video
online
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
video
online
Talent A - N. Veselí
26 : 11
video
online
Zubří A - Karviná A
15 : 22
video
online
Lovosice A - Talent A
13 : 25
video
online
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
video
online
Zubří A - Lovosice A
27 : 23
video
online
Karviná A - Talent A
26 : 20
video
online
Lovosice A - N. Veselí
27 : 14
video
online
Talent A - Zubří A
19 : 19
Skupina O - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
4
4
0
0
102 : 54
8
2
Talent A
4
2
1
1
90 : 69
5
3
Zubří A
4
2
1
1
90 : 77
5
4
Lovosice A
4
1
0
3
75 : 89
2
5
N. Veselí
4
0
0
4
45 : 113
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.