Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
15.5. 15:00
AA181
Přerov - Brno
37 : 23
29.4. 18:30
AA177
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
20.3. 10:30
AA124
Karviná - Třeboň
28 : 29
11.3. 18:30
AA098
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
26.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
13.10. 18:00
AA031
Přerov - Lovosice
26 : 33
3.10. 17:00
AA022
Jičín - Brno
34 : 28
18.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
12.9. 17:00
AA001
Frýdek-Místek - Přerov
22 : 33
1.liga mužů
20.2. 17:00
AB073
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
Český pohár mužů
16.11. 18:00
AN070
Přerov - Plzeň
29 : 34
Žákovská liga starších žáků
16.4. 17:00
AO180
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
16.4. 14:30
AO178
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
16.4. 11:50
AO176
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP211
Poruba - J.Hradec
27 : 28
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
2.4. 18:00
AP171
Poruba - Partizánske
32 : 31
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
18.11. 19:30
AP089
Poruba - Michalovce
30 : 39
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
30.10. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
9.10. 14:30
AP030
Zlín - Partizánske
36 : 23
SML Muži
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
SML Starší žáci
25.9. 12:30
NC013
Polanka - Ostrava A
18 : 29
SML Mladší žáci
25.9. 09:30
ND013
Polanka - Ostrava A
12 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
video
online
Talent A - Olomouc
17 : 6
video
online
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
video
online
HK KP Brno - Talent A
7 : 13
video
online
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
video
online
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
video
online
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
video
online
Č.Budějovice A - HK KP Brno
16 : 24
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
video
online
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
video
online
Karviná A - Olomouc
20 : 5
video
online
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
video
online
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
Skupina A - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
5
0
0
88 : 58
10
2
Karviná A
5
4
0
1
115 : 65
8
3
HK KP Brno
5
3
0
2
86 : 74
6
4
Zruč n.S.
5
2
0
3
76 : 82
4
5
Č.Budějovice A
5
1
0
4
77 : 103
2
6
Olomouc
5
0
0
5
34 : 94
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.