Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
2.10. 18:00
AP026
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
18.9. 15:00
AP019
Písek - Poruba
37 : 29
1.liga žen
13.3. 15:00
AR089
Otrokovice - Liberec
37 : 27
13.11. 13:00
AR050
H.Brod - Otrokovice
27 : 27
10.10. 15:00
AR022
Slavia j. - Č.Budějovice
24 : 20
2.liga žen M
10.4. 17:00
AT106
Kunovice - HSK Vlčnov
33 : 24
1.liga starších dorostenek
13.11. 15:00
AU050
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
10.10. 13:00
AU022
Slavia - Č.Budějovice
31 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
13.11. 11:00
AW050
H.Brod - S.Vršovice
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
28.5. 13:00
WX004
Zlín - H.Brod
34 : 24
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 15:30
AX106
Kunovice - Vlčnov
22 : 35
13.3. 10:30
AX070
Zábřeh - Otrokovice
18 : 27
Český pohár žen
2.9. 18:00
AY009
HSK Vlčnov - Kunovice
23 : 24
Středomoravská liga muži
21.5. 15:00
OA113
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 33
24.10. 10:00
OA047
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 24
Divize starších žaček
10.4. 13:00
OM008
Kunovice - Žeravice
24 : 19
Divize mladších žaček
10.4. 14:15
OT008
Kunovice - Zlín "B"
13 : 21
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.