Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 19:00
AA188
Přerov - Jičín
28 : 28
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
16.4. 17:00
AA170
Třeboň - Jičín
26 : 27
25.3. 18:00
AA127
Přerov - Dukla
28 : 41
26.2. 16:30
AA113
Dukla - Třeboň
24 : 17
5.2. 18:00
AA095
Kopřivnice - Zubří
25 : 28
12.12. 10:30
AA085
Karviná - Přerov
40 : 25
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
6.11. 18:00
AA051
Zubří - Třeboň
35 : 22
17.10. 10:30
AA041
Karviná - Jičín
24 : 24
9.10. 17:00
AA025
Třeboň - Přerov
26 : 25
1.liga mužů
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
27.3. 17:00
AB099
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
7.11. 13:00
AB035
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
2.liga mužů JM
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:30
AG041
N.Veselí - Zubří
38 : 31
2.liga mladších dorostenců M
19.3. 17:15
AM091
Kostelec n.H. - Sokolnice
28 : 18
11.12. 13:00
AM066
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
30 : 30
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
4.9. 16:00
AN023
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
W.H.I.L.
14.5. 18:30
AP210
Poruba - Most
29 : 43
20.2. 17:00
AP133
Zlín - Michalovce
35 : 33
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
30.10. 17:00
AP063
Poruba - Bánovce n.B.
32 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina Q - výsledky
video
online
Zubří A - Jablonec
20 : 6
video
online
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
video
online
Karviná A - Zubří A
11 : 18
video
online
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
video
online
Jablonec - Karviná A
10 : 23
video
online
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
Skupina Q - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
3
3
0
0
65 : 34
6
2
Karviná A
3
2
0
1
61 : 44
4
3
Jablonec
3
1
0
2
35 : 55
2
4
HK KP Brno
3
0
0
3
45 : 73
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.