Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.2. 17:00
AA108
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
12.2. 18:00
AA099
Zubří - Jičín
27 : 18
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
28.10. 18:00
AA071
Karviná - Brno
38 : 30
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
6.10. 18:00
AA029
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 16:30
AA017
Dukla - Lovosice
30 : 25
19.9. 11:00
AA007
Přerov - Zubří
24 : 28
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB115
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2.liga mužů JM
10.4. 17:00
AE114
Juliánov - Maloměřice
35 : 32
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
13.2. 10:30
AE070
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
12.12. 18:00
AE062
Telnice - Juliánov
32 : 25
4.12. 15:00
AE056
V. Meziříčí - Ivančice
31 : 25
28.11. 17:00
AE049
Juliánov - H.Brod
23 : 24
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
10.10. 17:00
AE018
Telnice - Sokolnice
27 : 31
3.10. 10:30
AE010
Ivančice - Maloměřice
29 : 25
1.liga mladších dorostenců M
14.11. 12:30
AK041
N.Veselí - Zubří
14 : 32
6.11. 15:00
AK031
Brno - Kopřivnice
16 : 34
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 12:45
AM115
Kostelec n.H. - Rožnov
20 : 34
4.12. 13:00
AM056
Velké Meziříčí - HK Ivančice
17 : 24
Český pohár mužů
17.12. 18:00
AN079
Zubří - Třeboň
36 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.