Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Semerád
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
12.9. 17:20
AS005
Pardubice - J.Hradec STD
27 : 16
12.9. 14:00
AS003
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
16 : 30
1.liga starších dorostenek
2.4. 11:00
AU100
H.Brod - Písek
30 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
11.5. 18:30
AW127
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
2.4. 13:00
AW100
H.Brod - Písek
22 : 19
7.11. 11:00
AW043
KF Ledeč n. S. - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 25
12.9. 15:40
AW005
Pardubice - J.Hradec
26 : 15
Oblastní přebor - muži
28.5. 10:30
IA026
Ledeč n. S. "B" - Ž. Brod
15 : 24
27.5. 18:30
IA025
D.Králové B - Hr.Králové
26 : 23
Oblastní přebor - starší žáci
27.3. 10:30
IC016
Chrudim - D.Králové
16 : 13
2.10. 09:00
IC006
Jičín - Náchod
36 : 7
Oblastní přebor - mladší žákyně
18.9. 14:15
IG008
H.Brod - Ledeč n. S.
21 : 5
18.9. 12:45
IG006
H.Brod - Velké Meziříčí
17 : 12
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.