Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Pavel Vyskočil
Talent Plzeň A
6 - 0 - 0 - 3
Martin Toman
Jiskra Zruč n.S .
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Pěkný
HK Lovosice A
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Pechman
TJ Košutka
6 - 0 - 0 - 3
Adam Nedvěd
Sokol Nové Veselí
6 - 0 - 0 - 3
Vít Kučera
HK Královo Pole
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Konečný
Sokol Telnice
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Kawulok
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Havran
HC Zubří A
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Halgaš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Miroslav Čavrnoch
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Radek Ženatý
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Vitoušek
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Adam Veselý
HK Královo Pole
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Vaníček
Loko České Budějovice A
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Václavík
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Juda Trávníček
Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Jan Timco
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
David Streit
HK Lovosice A
4 - 0 - 0 - 2
Michal Sochor
TJ Rožnov p/R
4 - 0 - 0 - 2
Jan Rajnoha
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Přibyla
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Radek Provinský
HK Lovosice A
4 - 0 - 0 - 2
Petr Preisler
ElektroPraga Jablonec
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Dieudonné Mubenzem
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Jan Miňo
Talent Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
David Marek
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Richard Lacina
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Kvašsay
TJ Košutka
4 - 0 - 0 - 2
Ivo Knol
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Klinger
ElektroPraga Jablonec
4 - 0 - 0 - 2
Martin Kahánek
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Kačín
Talent Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Hůrka
Talent Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.