Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Lukáš Bauer
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Brecko
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Brhel
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Březina
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Čapek
Loko České Budějovice A
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Černý
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Černý
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Daněk
HK Královo Pole
2 - 0 - 0 - 1
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dráb
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Martin Fejfar
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Fiala
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Marek Fiala
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Michal Fuska
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Arpád Gebur
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Hartig
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Kryštof Havel
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Havlíček
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Havlíček
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tadeáš Herskovič
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hevák
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Jambor
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Jež
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Klaus
Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Dan Korger
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Kubeček
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kutný
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Petr Machovčák
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Mareček
HK Královo Pole
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mašek
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Matoušík
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Ondra Mikule
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Mílek
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Musil
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.