Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Vojtěch Klaus
Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Hrbas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Vít Kučera
HK Královo Pole
6 - 0 - 0 - 3
Vilém Riedel
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Václav Kalous
Dukla Praha 6
8 - 0 - 0 - 4
Václav Franc
HK Lovosice A
12 - 0 - 0 - 6
Tomáš Synek
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Štverák
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Tejkal
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Vaníček
Loko České Budějovice A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
12 - 0 - 0 - 6
Tomáš Jochman
Sokol Telnice
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Knedla
HC Zubří A
16 - 0 - 0 - 8
Tadeáš Herskovič
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Zeman
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Klinger
ElektroPraga Jablonec
4 - 0 - 0 - 2
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Roman Vrána
Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Richard Lacina
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Richard Plojhar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
10 - 0 - 0 - 5
Radim Tejzr
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Radek Provinský
HK Lovosice A
4 - 0 - 0 - 2
Radek Ženatý
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Přemysl Čech
HK Lovosice A
8 - 0 - 0 - 4
Petr Machovčák
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Jambor
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kutný
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Petr Preisler
ElektroPraga Jablonec
4 - 0 - 0 - 2
Petr Pelnář
Talent Plzeň A
10 - 0 - 0 - 5
Petr Jindra
Tatran Litovel
10 - 0 - 1 - 0
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Václavík
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Pechman
TJ Košutka
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Halgaš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.