Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Filip Dořičák
HC Zubří A
24 - 0 - 0 - 12
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20 - 0 - 2 - 0
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20 - 0 - 0 - 10
Adam Beneš
Sokol Nové Veselí
20 - 0 - 0 - 10
David Krouský
Dukla Praha 6
18 - 0 - 0 - 9
Tomáš Knedla
HC Zubří A
16 - 0 - 0 - 8
David Elbl
HK Královo Pole
16 - 0 - 0 - 8
Daniel Trejbal
ElektroPraga Jablonec
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14 - 0 - 0 - 7
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
14 - 0 - 1 - 2
Tomáš Jochman
Sokol Telnice
14 - 0 - 0 - 7
Josef Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Tonar
Talent Plzeň A
12 - 0 - 0 - 6
Martin Kocich
SKP Frýdek-Místek A
12 - 0 - 1 - 1
Ondřej Kantorek
TJ Rožnov p/R
12 - 0 - 0 - 6
Václav Franc
HK Lovosice A
12 - 0 - 0 - 6
Marek Drzyzga
HCB Karviná A
12 - 0 - 0 - 6
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
12 - 0 - 0 - 6
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
10 - 0 - 0 - 5
Miroslav Štohanzl
Sokol Nové Veselí
10 - 0 - 0 - 5
Marek Šťastný
HCB Karviná A
10 - 0 - 1 - 5
Martin Suchý
TJ Košutka
10 - 0 - 0 - 5
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
10 - 0 - 0 - 5
Richard Plojhar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
10 - 0 - 0 - 5
Petr Pelnář
Talent Plzeň A
10 - 0 - 0 - 5
Jan Mrázek
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10 - 0 - 0 - 5
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
10 - 0 - 0 - 5
Adam Karpita
Sokol Ostrava A
10 - 0 - 0 - 5
Petr Jindra
Tatran Litovel
10 - 0 - 1 - 0
Marián Janoš
Sokol Ostrava A
10 - 0 - 0 - 5
Daniel Chromý
HK Královo Pole
10 - 0 - 0 - 5
Jan Geletka
HK Královo Pole
10 - 0 - 0 - 5
David Čadílek
Tatran Bohunice
10 - 0 - 1 - 5
David Soško
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Michael Sedláček
HC Zubří A
8 - 0 - 0 - 4
Václav Kalous
Dukla Praha 6
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Feranec
Talent Plzeň A
8 - 0 - 0 - 4
Přemysl Čech
HK Lovosice A
8 - 0 - 0 - 4
Adam Wozniak
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Skupina D - výsledky
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
8 : 20
video
online
Zlín - Chodov
10 : 14
video
online
Litovel - Bohunice
11 : 25
video
online
Strakonice A - Zlín
17 : 19
video
online
Chodov - Litovel
13 : 10
video
online
Bohunice - F.-Místek A
12 : 20
video
online
Chodov - Strakonice A
10 : 25
video
online
Zlín - Litovel
22 : 10
video
online
Bohunice - Strakonice A
22 : 15
video
online
F.-Místek A - Zlín
29 : 7
video
online
Chodov - Bohunice
13 : 23
video
online
Strakonice A - Litovel
15 : 8
video
online
F.-Místek A - Chodov
17 : 5
video
online
Zlín - Bohunice
20 : 15
video
online
Litovel - F.-Místek A
3 : 17
Skupina D - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
5
5
0
0
103 : 35
10
2
Zlín
5
3
0
2
78 : 85
6
3
Bohunice
5
3
0
2
97 : 79
6
4
Strakonice A
5
2
0
3
80 : 79
4
5
Chodov
5
2
0
3
55 : 85
4
6
Litovel
5
0
0
5
42 : 92
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.