Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Marie Kovačková
Post
Mateřský klub
DHK Baník Most
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1976
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
20
Starty
W.H.I.L.
22.05. [AP213]
J.Hradec - Most
27 : 30
0 branek
21.05. [AP212]
Most - Písek
37 : 31
0 branek
14.05. [AP210]
Poruba - Most
29 : 43
0 branek
11.05. [AP207]
Most - J.Hradec
31 : 24
0 branek
30.04. [AP204]
Most - Poruba
33 : 25
0 branek
09.04. [AP176]
Olomouc - Most
31 : 22
0 branek
02.04. [AP175]
Most - Písek
37 : 30
0 branek
26.03. [AP163]
Trenčín - Most
30 : 22
0 branek
19.03. [AP160]
Most - Zlín
31 : 24
0 branek
12.03. [AP150]
Michalovce - Most
43 : 29
0 branek
25.02. [AP137]
Bratislava - Most
23 : 28
0 branek
19.02. [AP130]
Most - J.Hradec
30 : 20
0 branek
12.02. [AP124]
Bánovce n.B. - Most
30 : 27
0 branek
29.01. [AP111]
Slavia - Most
38 : 28
0 branek
22.01. [AP100]
Most - Šaľa
31 : 27
0 branek
15.01. [AP098]
Veselí n.M. - Most
36 : 33
0 branek
08.01. [AP085]
Most - Olomouc
29 : 22
0 branek
20.11. [AP084]
Písek - Most
31 : 29
0 branek
13.11. [AP072]
Most - Trenčín
30 : 29
0 branek
07.11. [AP069]
Zlín - Most
29 : 21
0 branek
30.10. [AP059]
Most - Michalovce
24 : 40
0 branek
27.10. [AP054]
Partizánske - Most
30 : 26
0 branek
23.10. [AP046]
Most - Bratislava
24 : 30
0 branek
16.10. [AP039]
J.Hradec - Most
21 : 24
0 branek
09.10. [AP033]
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
0 branek
02.10. [AP024]
Poruba - Most
28 : 27
0 branek
18.09. [AP020]
Most - Slavia
24 : 40
0 branek
04.09. [AP007]
Most - Veselí n.M.
25 : 27
0 branek
2.liga žen Č
15.05. [AS132]
Písek B - Most B
17 : 27
4 branek
17.04. [AS110]
Milevsko - Most B
20 : 29
2 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.