Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Hložanka
Post
Mateřský klub
Sokol-Trnávka
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
20
Starty
2.liga mužů SM
05.03. [AF089]
Napajedla - Trnávka
31 : 25
0 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB045]
Trnávka - Krmelín
18 : 16
1 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
0 branek
28.05. [NB044]
Trnávka - Uničov
13 : 6
0 branek
14.05. [NB042]
Krmelín - Trnávka
20 : 20
0 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
0 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
0 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
2 branek
30.04. [NB033]
Krmelín - Trnávka
16 : 14
1 branek
30.04. [NB036]
Uničov - Trnávka
16 : 16
4 branek
17.04. [NB029]
Polanka - Trnávka
22 : 16
1 branek
17.04. [NB030]
Krmelín - Trnávka
21 : 15
1 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
0 branek
30.10. [NB021]
Polanka - Trnávka
19 : 17
0 branek
30.10. [NB023]
Uničov - Trnávka
20 : 13
0 branek
30.10. [NB024]
Krmelín - Trnávka
18 : 23
2 branek
09.10. [NB017]
Polanka - Trnávka
22 : 14
0 branek
09.10. [NB015]
Uničov - Trnávka
17 : 14
1 branek
09.10. [NB018]
Krmelín - Trnávka
18 : 18
1 branek
25.09. [NB009]
Krmelín - Trnávka
12 : 16
4 branek
25.09. [NB011]
Polanka - Trnávka
15 : 21
0 branek
25.09. [NB012]
Uničov - Trnávka
15 : 23
2 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.