Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Ivana Trochtová
Post
pivot
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
170 cm
Váha
72 kg
Počet startů
33
Počet branek
80
Starty
W.H.I.L.
21.05. [AP305]
Šaľa - Michalovce
22 : 27
2 branek
15.05. [AP304]
Michalovce - Šaľa
32 : 22
1 branek
14.05. [AP303]
Michalovce - Šaľa
35 : 25
3 branek
08.05. [AP300]
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
3 branek
07.05. [AP298]
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
2 branek
01.05. [AP296]
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
2 branek
30.04. [AP294]
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
6 branek
09.04. [AP178]
Trenčín - Šaľa
28 : 31
0 branek
02.04. [AP173]
Šaľa - Zlín
24 : 22
1 branek
26.03. [AP165]
Michalovce - Šaľa
29 : 25
2 branek
19.03. [AP158]
Šaľa - Partizánske
28 : 21
3 branek
12.03. [AP152]
Bratislava - Šaľa
24 : 20
1 branek
05.03. [AP143]
Šaľa - J.Hradec
36 : 24
5 branek
26.02. [AP139]
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
2 branek
19.02. [AP128]
Šaľa - Poruba
32 : 28
3 branek
13.02. [AP126]
Slavia - Šaľa
31 : 23
1 branek
05.02. [AP113]
Šaľa - Olomouc
27 : 19
2 branek
29.01. [AP112]
Šaľa - Veselí n.M.
27 : 24
3 branek
22.01. [AP100]
Most - Šaľa
31 : 27
3 branek
15.01. [AP097]
Šaľa - Písek
31 : 31
0 branek
06.01. [AP087]
Šaľa - Trenčín
31 : 21
2 branek
17.11. [AP082]
Zlín - Šaľa
35 : 31
2 branek
13.11. [AP074]
Šaľa - Michalovce
33 : 31
7 branek
07.11. [AP067]
Partizánske - Šaľa
19 : 28
5 branek
30.10. [AP061]
Šaľa - Bratislava
19 : 18
1 branek
27.10. [AP052]
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
3 branek
23.10. [AP048]
Šaľa - Bánovce n.B.
37 : 36
3 branek
16.10. [AP037]
Poruba - Šaľa
33 : 35
5 branek
08.10. [AP035]
Šaľa - Slavia
23 : 29
0 branek
02.10. [AP022]
Olomouc - Šaľa
29 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.