Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Dominik Ramach
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
1
Starty
1.liga starších dorostenců
30.04. [AG124]
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
1 branek
16.03. [AG074]
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
0 branek
1.liga mladších dorostenců M
08.05. [AK129]
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
0 branek
30.04. [AK124]
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
0 branek
17.04. [AK118]
Karviná - N.Veselí
31 : 18
0 branek
03.04. [AK107]
Zubří - N.Veselí
38 : 25
0 branek
26.03. [AK098]
N.Veselí - Hranice
28 : 19
0 branek
19.03. [AK096]
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
0 branek
06.03. [AK085]
N.Veselí - Brno
27 : 34
0 branek
20.02. [AK074]
Zlín - N.Veselí
18 : 29
0 branek
12.02. [AK071]
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
0 branek
12.12. [AK063]
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
0 branek
28.11. [AK052]
N.Veselí - Karviná
28 : 27
0 branek
14.11. [AK041]
N.Veselí - Zubří
14 : 32
0 branek
07.11. [AK032]
Hranice - N.Veselí
21 : 28
0 branek
24.10. [AK030]
N.Veselí - Kopřivnice
25 : 32
0 branek
16.10. [AK019]
Brno - N.Veselí
26 : 26
0 branek
10.10. [AK018]
Ostrava - N.Veselí
31 : 27
0 branek
03.10. [AK008]
N.Veselí - Zlín
34 : 13
0 branek
26.09. [AK005]
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
0 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.