Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michaela Koudelková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
46
Starty
1.liga mladších dorostenek M
15.05. [AX126]
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
2 branek
14.05. [AX127]
Zlín - Karviná
37 : 20
1 branek
01.05. [AX116]
Otrokovice - Karviná
33 : 24
1 branek
16.04. [AX113]
Karviná - Bohunice
24 : 28
4 branek
10.04. [AX105]
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
6 branek
09.03. [AX087]
Karviná - Poruba
20 : 30
4 branek
05.03. [AX083]
Zábřeh - Karviná
26 : 26
1 branek
26.02. [AX074]
Karviná - Olomouc
14 : 31
0 branek
20.02. [AX072]
Vlčnov - Karviná
27 : 13
3 branek
13.02. [AX061]
Karviná - Zlín
19 : 33
3 branek
20.11. [AX060]
V. Meziříčí - Karviná
28 : 26
4 branek
13.11. [AX050]
Karviná - Otrokovice
21 : 35
2 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
3 branek
31.10. [AX039]
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
1 branek
23.10. [AX034]
Kunovice - Karviná
14 : 28
3 branek
09.10. [AX021]
Poruba - Karviná
23 : 24
5 branek
02.10. [AX017]
Karviná - Zábřeh
31 : 25
2 branek
19.09. [AX008]
Olomouc - Karviná
35 : 10
1 branek
11.09. [AX006]
Karviná - Vlčnov
21 : 23
0 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.