Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Mašek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
61
Starty
Žákovská liga starších žáků
16.04. [AO179]
Jablonec - Karviná A
10 : 23
1 branek
16.04. [AO177]
Karviná A - Zubří A
11 : 18
0 branek
16.04. [AO176]
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
1 branek
27.03. [AO162]
Karviná A - Talent A
26 : 20
1 branek
27.03. [AO160]
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
2 branek
27.03. [AO158]
Zubří A - Karviná A
15 : 22
2 branek
27.03. [AO156]
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
0 branek
05.03. [AO154]
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
0 branek
05.03. [AO151]
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
0 branek
05.03. [AO147]
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
1 branek
05.03. [AO144]
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
0 branek
05.03. [AO142]
Karviná A - Zlín
23 : 6
2 branek
12.02. [AO124]
Karviná A - Telnice
35 : 15
2 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
1 branek
12.02. [AO119]
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
3 branek
22.01. [AO098]
Karviná A - Jablonec
20 : 11
1 branek
22.01. [AO096]
F.-Místek A - Karviná A
16 : 21
4 branek
22.01. [AO094]
Chodov - Karviná A
12 : 34
3 branek
22.01. [AO092]
Karviná A - Košutka
29 : 19
0 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
1 branek
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
1 branek
12.12. [AO010]
Karviná A - Talent A
14 : 19
0 branek
12.12. [AO006]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
1 branek
12.12. [AO001]
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žáků
05.06. [AOA015]
Talent A - Karviná A
21 : 12
0 branek
05.06. [AOA011]
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
3 branek
04.06. [AOA008]
Zubří A - Karviná A
21 : 19
1 branek
04.06. [AOA004]
Karviná A - Jablonec
22 : 14
0 branek
04.06. [AOA001]
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
0 branek
SML Starší žáci
11.06. [NC075]
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
1 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.