Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Mašek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
61
Starty
Žákovská liga starších žáků
16.04. [AO179]
Jablonec - Karviná A
10 : 23
1 branek
16.04. [AO177]
Karviná A - Zubří A
11 : 18
0 branek
16.04. [AO176]
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
1 branek
27.03. [AO162]
Karviná A - Talent A
26 : 20
1 branek
27.03. [AO160]
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
2 branek
27.03. [AO158]
Zubří A - Karviná A
15 : 22
2 branek
27.03. [AO156]
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
0 branek
05.03. [AO154]
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
0 branek
05.03. [AO151]
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
0 branek
05.03. [AO147]
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
1 branek
05.03. [AO144]
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
0 branek
05.03. [AO142]
Karviná A - Zlín
23 : 6
2 branek
12.02. [AO124]
Karviná A - Telnice
35 : 15
2 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
1 branek
12.02. [AO119]
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
3 branek
22.01. [AO098]
Karviná A - Jablonec
20 : 11
1 branek
22.01. [AO096]
F.-Místek A - Karviná A
16 : 21
4 branek
22.01. [AO094]
Chodov - Karviná A
12 : 34
3 branek
22.01. [AO092]
Karviná A - Košutka
29 : 19
0 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
1 branek
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
1 branek
12.12. [AO010]
Karviná A - Talent A
14 : 19
0 branek
12.12. [AO006]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
1 branek
12.12. [AO001]
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žáků
05.06. [AOA015]
Talent A - Karviná A
21 : 12
0 branek
05.06. [AOA011]
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
3 branek
04.06. [AOA008]
Zubří A - Karviná A
21 : 19
1 branek
04.06. [AOA004]
Karviná A - Jablonec
22 : 14
0 branek
04.06. [AOA001]
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
0 branek
SML Starší žáci
11.06. [NC075]
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.