Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Markéta Polášková
Post
Mateřský klub
HK Veselí n.M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
9
Starty
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX131]
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
1 branek
07.05. [AX123]
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
3 branek
30.04. [AX118]
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
1 branek
16.04. [AX112]
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
0 branek
10.04. [AX105]
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
4 branek
02.04. [AX101]
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 27
0 branek
20.03. [AX092]
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
0 branek
12.03. [AX090]
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
0 branek
10.03. [AX079]
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
0 branek
27.02. [AX078]
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
0 branek
16.02. [AX065]
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
0 branek
17.11. [AX057]
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
0 branek
14.11. [AX052]
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
0 branek
07.11. [AX046]
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
0 branek
31.10. [AX039]
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
0 branek
23.10. [AX035]
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
0 branek
17.10. [AX026]
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
0 branek
10.10. [AX024]
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
0 branek
02.10. [AX013]
Veselí n.M. - Zlín
13 : 27
0 branek
18.09. [AX012]
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
0 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.