Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Přeček
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
113
Starty
SML Starší žáci
07.05. [NC104]
Vsetín - Ostrava A
53 : 12
0 branek
SML Mladší žáci
04.06. [ND078]
TJ Rožnov p/R - Ostrava A
8 : 26
2 branek
28.05. [ND083]
Ostrava A - Zubří A
21 : 20
0 branek
22.05. [ND111]
Zubří A - Ostrava A
27 : 28
0 branek
14.05. [ND106]
Ostrava A - TJ Rožnov p/R
31 : 23
2 branek
07.05. [ND090]
F.-Místek A - Ostrava A
16 : 22
1 branek
07.05. [ND104]
Vsetín - Ostrava A
6 : 16
1 branek
30.04. [ND087]
Ostrava A - Kopřivnice A
26 : 19
2 branek
30.04. [ND097]
Ostrava A - Polanka
26 : 20
2 branek
16.04. [ND096]
Ostrava A - Karviná A
21 : 15
0 branek
26.03. [ND068]
Karviná A - Ostrava A
14 : 16
0 branek
17.03. [ND069]
Polanka - Ostrava A
13 : 19
2 branek
10.03. [ND062]
Ostrava A - F.-Místek A
25 : 10
2 branek
05.03. [ND059]
Kopřivnice A - Ostrava A
14 : 15
1 branek
21.11. [ND055]
Zubří A - Ostrava A
18 : 20
2 branek
13.11. [ND048]
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
1 branek
06.11. [ND040]
Ostrava A - Karviná A
19 : 12
0 branek
30.10. [ND034]
F.-Místek A - Ostrava A
12 : 16
3 branek
28.10. [ND050]
Ostrava A - TJ Rožnov p/R
23 : 5
1 branek
23.10. [ND031]
Ostrava A - Kopřivnice A
23 : 12
0 branek
16.10. [ND027]
Ostrava A - Zubří A
21 : 17
1 branek
09.10. [ND022]
TJ Rožnov p/R - Ostrava A
11 : 17
1 branek
02.10. [ND020]
Ostrava A - Vsetín
27 : 4
3 branek
28.09. [ND041]
Ostrava A - Polanka
20 : 5
2 branek
25.09. [ND013]
Polanka - Ostrava A
12 : 17
2 branek
18.09. [ND012]
Karviná A - Ostrava A
14 : 18
2 branek
11.09. [ND006]
Ostrava A - F.-Místek A
28 : 18
4 branek
04.09. [ND003]
Kopřivnice A - Ostrava A
9 : 15
0 branek
Oblast starší žáci
28.05. [NE083]
Ostrava B - Zubří B
15 : 43
3 branek
14.05. [NE072]
Ostrava B - Sokol Klimkovice
43 : 35
11 branek
Další
Předchozí kola
Skupina J - výsledky
video
online
Dukla 6 - F.-Místek A
10 : 0 k.
video
online
N. Veselí - Zlín
22 : 22
video
online
N. Veselí - Dukla 6
21 : 22
video
online
Zlín - F.-Místek A
10 : 0 k.
video
online
F.-Místek A - N. Veselí
0 : 10 k.
video
online
Dukla 6 - Zlín
17 : 16
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.