Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Nesvadba
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
39
Starty
1.liga mladších dorostenců M
30.04. [AK124]
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
1 branek
28.11. [AK051]
Ostrava - Prostějov
47 : 17
0 branek
03.10. [AK011]
Zubří - Prostějov
47 : 17
1 branek
Středomoravská liga starších žáků
04.06. [OJ028]
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
3 branek
28.05. [OJ027]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
28 : 32
2 branek
22.05. [OJ023]
Litovel - Sokol II.Prostějov
20 : 22
1 branek
14.05. [OJ020]
Sokol II.Prostějov - Olomouc
21 : 18
1 branek
08.05. [OJ018]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
0 branek
30.04. [OJ013]
Sokol II.Prostějov - Zlín
27 : 23
6 branek
16.04. [OJ012]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
27 : 30
3 branek
09.04. [OJ008]
Sokol II.Prostějov - Litovel
30 : 24
2 branek
02.04. [OJ005]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
0 branek
26.03. [OJ003]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
30 : 30
3 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC028]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
2 branek
31.10. [OC025]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
22 : 17
3 branek
23.10. [OC022]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
23 : 17
1 branek
17.10. [OC019]
Hranice - Sokol II.Prostějov
14 : 21
1 branek
09.10. [OC016]
Sokol II.Prostějov - Zlín
8 : 20
1 branek
02.10. [OC013]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
25 : 23
3 branek
25.09. [OC010]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
33 : 25
2 branek
19.09. [OC007]
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
16 : 25
0 branek
11.09. [OC004]
Sokol II.Prostějov - Hranice
22 : 16
2 branek
04.09. [OC001]
Zlín - Sokol II.Prostějov
27 : 21
1 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.