Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Alexandr Maxilon
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
95
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Polanka
15 : 35
6 branek
01.05. [AI124]
Polanka - Prostějov
35 : 22
3 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
0 branek
26.03. [AI098]
Polanka - Hranice
19 : 26
2 branek
20.02. [AI074]
Zlín - Polanka
34 : 29
0 branek
12.02. [AI071]
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
1 branek
29.01. [AI063]
Polanka - Maloměřice
26 : 16
1 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
2 branek
13.11. [AI041]
Polanka - Luhačovice
37 : 19
4 branek
07.11. [AI032]
Hranice - Polanka
36 : 28
0 branek
23.10. [AI030]
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
0 branek
16.10. [AI019]
Přerov - Polanka
13 : 27
1 branek
09.10. [AI018]
Vsetín - Polanka
19 : 36
2 branek
02.10. [AI008]
Polanka - Zlín
20 : 22
1 branek
26.09. [AI005]
Rožnov p/R - Polanka
26 : 30
5 branek
SML Muži
21.05. [NA134]
Polanka B - Krmelín
27 : 31
1 branek
07.05. [NA120]
Polanka B - Třinec
31 : 20
1 branek
16.04. [NA106]
Polanka B - TJ Valašské Meziříčí
32 : 25
5 branek
19.03. [NA176]
Polanka B - Veselá "B"
36 : 26
2 branek
06.11. [NA064]
Polanka B - Hlučín
35 : 15
2 branek
28.10. [NA085]
Veselá "B" - Polanka B
21 : 21
3 branek
28.09. [NA071]
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
0 branek
SML Dorostenci
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
2 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
4 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
5 branek
30.04. [NB031]
Krmelín - Polanka
11 : 19
4 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
4 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
6 branek
17.04. [NB029]
Polanka - Trnávka
22 : 16
6 branek
17.04. [NB028]
Polanka - Krmelín
23 : 18
2 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.