Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Němec
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
146
Starty
1.liga starších dorostenců
30.04. [AG124]
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
4 branek
17.04. [AG118]
Karviná - N.Veselí
34 : 25
1 branek
10.04. [AG111]
N.Veselí - Dukla
28 : 29
1 branek
03.04. [AG107]
Zubří - N.Veselí
40 : 28
0 branek
26.03. [AG098]
N.Veselí - Náchod
21 : 23
0 branek
19.03. [AG096]
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
0 branek
16.03. [AG074]
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
2 branek
06.03. [AG085]
N.Veselí - Bohunice
30 : 20
0 branek
27.02. [AG084]
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
0 branek
12.02. [AG071]
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
0 branek
12.12. [AG063]
N.Veselí - Jičín
24 : 31
0 branek
28.11. [AG052]
N.Veselí - Karviná
27 : 29
1 branek
21.11. [AG045]
Dukla - N.Veselí
32 : 21
0 branek
14.11. [AG041]
N.Veselí - Zubří
38 : 31
0 branek
06.11. [AG032]
Náchod - N.Veselí
28 : 25
0 branek
10.10. [AG018]
Ostrava - N.Veselí
27 : 40
0 branek
1.liga mladších dorostenců M
08.05. [AK129]
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
6 branek
30.04. [AK124]
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
3 branek
17.04. [AK118]
Karviná - N.Veselí
31 : 18
6 branek
03.04. [AK107]
Zubří - N.Veselí
38 : 25
10 branek
26.03. [AK098]
N.Veselí - Hranice
28 : 19
7 branek
19.03. [AK096]
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
6 branek
06.03. [AK085]
N.Veselí - Brno
27 : 34
8 branek
27.02. [AK084]
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
5 branek
20.02. [AK074]
Zlín - N.Veselí
18 : 29
11 branek
12.02. [AK071]
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
8 branek
12.12. [AK063]
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
9 branek
04.12. [AK058]
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
10 branek
28.11. [AK052]
N.Veselí - Karviná
28 : 27
9 branek
14.11. [AK041]
N.Veselí - Zubří
14 : 32
7 branek
Další
Předchozí kola
6.kolo-semifinále - výsledky
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.