Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Němec
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
146
Starty
1.liga starších dorostenců
30.04. [AG124]
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
4 branek
17.04. [AG118]
Karviná - N.Veselí
34 : 25
1 branek
10.04. [AG111]
N.Veselí - Dukla
28 : 29
1 branek
03.04. [AG107]
Zubří - N.Veselí
40 : 28
0 branek
26.03. [AG098]
N.Veselí - Náchod
21 : 23
0 branek
19.03. [AG096]
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
0 branek
16.03. [AG074]
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
2 branek
06.03. [AG085]
N.Veselí - Bohunice
30 : 20
0 branek
27.02. [AG084]
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
0 branek
12.02. [AG071]
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
0 branek
12.12. [AG063]
N.Veselí - Jičín
24 : 31
0 branek
28.11. [AG052]
N.Veselí - Karviná
27 : 29
1 branek
21.11. [AG045]
Dukla - N.Veselí
32 : 21
0 branek
14.11. [AG041]
N.Veselí - Zubří
38 : 31
0 branek
06.11. [AG032]
Náchod - N.Veselí
28 : 25
0 branek
10.10. [AG018]
Ostrava - N.Veselí
27 : 40
0 branek
1.liga mladších dorostenců M
08.05. [AK129]
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
6 branek
30.04. [AK124]
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
3 branek
17.04. [AK118]
Karviná - N.Veselí
31 : 18
6 branek
03.04. [AK107]
Zubří - N.Veselí
38 : 25
10 branek
26.03. [AK098]
N.Veselí - Hranice
28 : 19
7 branek
19.03. [AK096]
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
6 branek
06.03. [AK085]
N.Veselí - Brno
27 : 34
8 branek
27.02. [AK084]
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
5 branek
20.02. [AK074]
Zlín - N.Veselí
18 : 29
11 branek
12.02. [AK071]
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
8 branek
12.12. [AK063]
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
9 branek
04.12. [AK058]
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
10 branek
28.11. [AK052]
N.Veselí - Karviná
28 : 27
9 branek
14.11. [AK041]
N.Veselí - Zubří
14 : 32
7 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Skupina R - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava A
3
3
0
0
65 : 59
6
2
Talent A
3
2
0
1
63 : 55
4
3
Lovosice A
3
1
0
2
54 : 53
2
4
Strakonice A
3
0
0
3
55 : 70
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.