Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Číž
Post
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
1
Starty
SML Mladší žáci
11.06. [ND076]
Ostrava A - Vsetín
21 : 10
0 branek
04.06. [ND077]
Polanka - Vsetín
13 : 10
0 branek
28.05. [ND084]
Vsetín - TJ Rožnov p/R
14 : 9
0 branek
21.05. [ND112]
TJ Rožnov p/R - Vsetín
8 : 11
0 branek
14.05. [ND105]
Vsetín - Polanka
9 : 11
0 branek
07.05. [ND091]
Kopřivnice A - Vsetín
23 : 3
0 branek
07.05. [ND104]
Vsetín - Ostrava A
6 : 16
0 branek
30.04. [ND098]
Karviná A - Vsetín
17 : 10
0 branek
16.04. [ND095]
Vsetín - F.-Místek A
13 : 21
0 branek
26.03. [ND067]
F.-Místek A - Vsetín
16 : 8
0 branek
19.03. [ND070]
Vsetín - Karviná A
6 : 24
0 branek
12.03. [ND063]
Vsetín - Kopřivnice A
7 : 23
0 branek
06.03. [ND058]
Zubří A - Vsetín
17 : 17
0 branek
20.11. [ND056]
TJ Rožnov p/R - Vsetín
10 : 4
0 branek
13.11. [ND048]
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
0 branek
06.11. [ND039]
Vsetín - F.-Místek A
10 : 15
0 branek
28.10. [ND049]
Vsetín - Polanka
8 : 9
0 branek
16.10. [ND028]
Vsetín - TJ Rožnov p/R
11 : 14
0 branek
10.10. [ND021]
Polanka - Vsetín
14 : 11
0 branek
02.10. [ND020]
Ostrava A - Vsetín
27 : 4
0 branek
28.09. [ND042]
Karviná A - Vsetín
15 : 5
0 branek
25.09. [ND014]
Vsetín - Karviná A
5 : 20
0 branek
18.09. [ND011]
F.-Místek A - Vsetín
17 : 6
0 branek
11.09. [ND007]
Vsetín - Kopřivnice A
12 : 14
0 branek
05.09. [ND002]
Zubří A - Vsetín
10 : 13
1 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.