Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Mužík
Post
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
130
Starty
2.liga mužů SM
01.05. [AF121]
Zubří jun. - Přerov "B"
41 : 24
9 branek
22.04. [AF103]
Přerov "B" - Napajedla
29 : 30
6 branek
16.04. [AF115]
Přerov "B" - L.Zubří
28 : 25
4 branek
10.04. [AF109]
Holešov - Přerov "B"
38 : 29
5 branek
26.03. [AF097]
V. Bystřice - Přerov "B"
28 : 20
1 branek
05.03. [AF085]
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
5 branek
27.02. [AF079]
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
6 branek
19.02. [AF073]
Vsetín - Přerov "B"
38 : 24
8 branek
13.02. [AF067]
Přerov "B" - Trnávka
26 : 29
5 branek
05.12. [AF055]
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
3 branek
28.11. [AF049]
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
7 branek
20.11. [AF043]
Přerov "B" - Holešov
32 : 28
5 branek
14.11. [AF037]
Napajedla - Přerov "B"
38 : 27
6 branek
07.11. [AF031]
Přerov "B" - V. Bystřice
25 : 27
10 branek
23.10. [AF025]
Havířov - Přerov "B"
38 : 19
3 branek
16.10. [AF019]
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
6 branek
03.10. [AF007]
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
5 branek
25.09. [AF001]
Trnávka - Přerov "B"
22 : 23
7 branek
Český pohár mužů
16.11. [AN070]
Přerov - Plzeň
29 : 34
0 branek
28.09. [AN059]
Zlín - Přerov
28 : 29
1 branek
Zpět
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.