Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Anna Pudichová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
245
Starty
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX131]
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
10 branek
08.05. [AX122]
Poruba - Kunovice
32 : 4
11 branek
16.04. [AX109]
Poruba - Zlín
23 : 34
6 branek
10.04. [AX108]
Poruba - Zábřeh
29 : 22
11 branek
03.04. [AX098]
Olomouc - Poruba
42 : 21
6 branek
20.03. [AX095]
Poruba - Vlčnov
35 : 34
16 branek
09.03. [AX087]
Karviná - Poruba
20 : 30
10 branek
02.03. [AX082]
Poruba - V. Meziříčí
41 : 21
13 branek
26.02. [AX076]
Otrokovice - Poruba
28 : 26
9 branek
20.02. [AX069]
Poruba - Bohunice
26 : 30
6 branek
16.02. [AX065]
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
7 branek
20.11. [AX056]
Kunovice - Poruba
16 : 32
8 branek
06.11. [AX043]
Zlín - Poruba
33 : 21
4 branek
31.10. [AX042]
Zábřeh - Poruba
20 : 21
10 branek
24.10. [AX032]
Poruba - Olomouc
19 : 36
5 branek
16.10. [AX029]
Vlčnov - Poruba
34 : 30
11 branek
09.10. [AX021]
Poruba - Karviná
23 : 24
6 branek
02.10. [AX016]
V. Meziříčí - Poruba
35 : 30
5 branek
19.09. [AX010]
Poruba - Otrokovice
24 : 33
10 branek
11.09. [AX003]
Bohunice - Poruba
26 : 24
10 branek
SML Starší žačky
07.05. [NJ050]
Poruba - HC Ostrava
28 : 14
11 branek
16.04. [NJ041]
Poruba - Hlučín
20 : 14
7 branek
06.11. [NJ040]
Poruba - Hrabůvka
32 : 12
12 branek
17.10. [NJ027]
Poruba - Karviná
17 : 18
7 branek
09.10. [NJ022]
HC Ostrava - Poruba
12 : 18
9 branek
02.10. [NJ020]
Poruba - SK Opava
27 : 6
10 branek
25.09. [NJ013]
Hlučín - Poruba
24 : 19
10 branek
19.09. [NJ012]
Hrabůvka - Poruba
12 : 20
5 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.