Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lucie Káňová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
155
Starty
1.liga mladších dorostenek M
01.05. [AX116]
Otrokovice - Karviná
33 : 24
4 branek
16.04. [AX113]
Karviná - Bohunice
24 : 28
3 branek
10.04. [AX105]
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
6 branek
20.11. [AX060]
V. Meziříčí - Karviná
28 : 26
0 branek
13.11. [AX050]
Karviná - Otrokovice
21 : 35
0 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
2 branek
31.10. [AX039]
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
0 branek
Žákovská liga starších žaček
05.03. [AZ093]
Písek B - Karviná
12 : 10
1 branek
05.03. [AZ090]
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
3 branek
05.03. [AZ088]
Karviná - H. Brod
8 : 24
1 branek
05.03. [AZ085]
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
4 branek
05.03. [AZ082]
Liberec - Karviná
15 : 11
1 branek
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
2 branek
12.02. [AZ061]
Karviná - Zora Olomouc
12 : 28
2 branek
12.02. [AZ060]
Karviná - Hlučín
16 : 13
4 branek
23.01. [AZ029]
TJ Sokol Bělá - Karviná
5 : 24
10 branek
23.01. [AZ026]
Karviná - VŠ Plzeň
7 : 13
6 branek
23.01. [AZ023]
Kobylisy II - Karviná
20 : 14
5 branek
23.01. [AZ021]
Karviná - Liberec
14 : 25
6 branek
SML Starší žačky
15.05. [NJ055]
Karviná - Poruba
19 : 9
5 branek
08.05. [NJ051]
Hrabůvka - Karviná
19 : 29
11 branek
30.04. [NJ046]
Karviná - L.Zubří
18 : 14
7 branek
06.11. [NJ037]
Hlučín - Karviná
23 : 25
3 branek
31.10. [NJ036]
Karviná - HC Ostrava
26 : 13
12 branek
24.10. [NJ030]
SK Opava - Karviná
6 : 31
11 branek
17.10. [NJ027]
Poruba - Karviná
17 : 18
8 branek
09.10. [NJ023]
Karviná - Hrabůvka
22 : 16
7 branek
03.10. [NJ018]
L.Zubří - Karviná
14 : 10
5 branek
18.09. [NJ009]
Karviná - Hlučín
22 : 20
7 branek
11.09. [NJ008]
HC Ostrava - Karviná
11 : 20
11 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.