Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Lucie Káňová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
155
Starty
1.liga mladších dorostenek M
01.05. [AX116]
Otrokovice - Karviná
33 : 24
4 branek
16.04. [AX113]
Karviná - Bohunice
24 : 28
3 branek
10.04. [AX105]
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
6 branek
20.11. [AX060]
V. Meziříčí - Karviná
28 : 26
0 branek
13.11. [AX050]
Karviná - Otrokovice
21 : 35
0 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
2 branek
31.10. [AX039]
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
0 branek
Žákovská liga starších žaček
05.03. [AZ093]
Písek B - Karviná
12 : 10
1 branek
05.03. [AZ090]
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
3 branek
05.03. [AZ088]
Karviná - H. Brod
8 : 24
1 branek
05.03. [AZ085]
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
4 branek
05.03. [AZ082]
Liberec - Karviná
15 : 11
1 branek
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
2 branek
12.02. [AZ061]
Karviná - Zora Olomouc
12 : 28
2 branek
12.02. [AZ060]
Karviná - Hlučín
16 : 13
4 branek
23.01. [AZ029]
TJ Sokol Bělá - Karviná
5 : 24
10 branek
23.01. [AZ026]
Karviná - VŠ Plzeň
7 : 13
6 branek
23.01. [AZ023]
Kobylisy II - Karviná
20 : 14
5 branek
23.01. [AZ021]
Karviná - Liberec
14 : 25
6 branek
SML Starší žačky
15.05. [NJ055]
Karviná - Poruba
19 : 9
5 branek
08.05. [NJ051]
Hrabůvka - Karviná
19 : 29
11 branek
30.04. [NJ046]
Karviná - L.Zubří
18 : 14
7 branek
06.11. [NJ037]
Hlučín - Karviná
23 : 25
3 branek
31.10. [NJ036]
Karviná - HC Ostrava
26 : 13
12 branek
24.10. [NJ030]
SK Opava - Karviná
6 : 31
11 branek
17.10. [NJ027]
Poruba - Karviná
17 : 18
8 branek
09.10. [NJ023]
Karviná - Hrabůvka
22 : 16
7 branek
03.10. [NJ018]
L.Zubří - Karviná
14 : 10
5 branek
18.09. [NJ009]
Karviná - Hlučín
22 : 20
7 branek
11.09. [NJ008]
HC Ostrava - Karviná
11 : 20
11 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.