Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tereza Fabíková
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
115
Starty
1.liga starších dorostenek
08.05. [AU121]
Slavia - Zlín
31 : 27
9 branek
01.05. [AU115]
Zlín - Č.Budějovice
38 : 16
5 branek
16.04. [AU109]
Poruba - Zlín
29 : 23
3 branek
09.04. [AU103]
Zlín - S.Vršovice
47 : 26
6 branek
02.04. [AU097]
HC Plzeň - Zlín
24 : 34
7 branek
20.03. [AU091]
Zlín - SVŠ Plzeň
39 : 25
5 branek
13.03. [AU085]
Olomouc - Zlín
20 : 26
3 branek
06.03. [AU079]
Zlín - Kobylisy
30 : 21
6 branek
27.02. [AU073]
Spartak Třebíč - Zlín
26 : 42
3 branek
17.11. [AU055]
Zlín - Slavia
32 : 24
4 branek
14.11. [AU049]
Č.Budějovice - Zlín
14 : 43
4 branek
06.11. [AU043]
Zlín - Poruba
25 : 17
1 branek
31.10. [AU037]
S.Vršovice - Zlín
22 : 28
2 branek
24.10. [AU031]
Zlín - HC Plzeň
29 : 30
3 branek
16.10. [AU025]
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 26
2 branek
09.10. [AU019]
Zlín - Olomouc
22 : 23
3 branek
03.10. [AU013]
Kobylisy - Zlín
20 : 37
6 branek
19.09. [AU007]
Zlín - Spartak Třebíč
32 : 22
5 branek
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
28.05. [WX004]
Zlín - H.Brod
34 : 24
6 branek
25.05. [WX002]
H.Brod - Zlín
27 : 31
1 branek
1.liga mladších dorostenek M
16.04. [AX109]
Poruba - Zlín
23 : 34
2 branek
09.04. [AX103]
Zlín - Otrokovice
35 : 27
2 branek
26.03. [AX073]
Vlčnov - Zlín
19 : 38
1 branek
20.03. [AX091]
Zlín - Bohunice
31 : 25
6 branek
13.03. [AX085]
Olomouc - Zlín
22 : 18
3 branek
10.03. [AX079]
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
5 branek
13.11. [AX049]
V. Meziříčí - Zlín
24 : 37
6 branek
28.10. [AX037]
Otrokovice - Zlín
24 : 31
1 branek
24.10. [AX031]
Zlín - Zábřeh
36 : 23
3 branek
09.10. [AX019]
Zlín - Olomouc
22 : 25
2 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.