Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Kneifl
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
105
Starty
1.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AJ127]
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
3 branek
30.04. [AJ121]
Louny - Č.Budějovice
31 : 32
8 branek
17.04. [AJ115]
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
8 branek
09.04. [AJ109]
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
5 branek
03.04. [AJ103]
Č.Budějovice - Jičín
33 : 33
7 branek
26.03. [AJ097]
S.Vršovice - Č.Budějovice
21 : 31
7 branek
05.03. [AJ085]
Strakonice - Č.Budějovice
34 : 25
7 branek
26.02. [AJ079]
Č.Budějovice - Kobylisy
19 : 21
7 branek
19.02. [AJ073]
Lovosice - Č.Budějovice
36 : 29
10 branek
13.02. [AJ067]
Č.Budějovice - Dukla
28 : 37
5 branek
12.12. [AJ061]
Talent Plzeň - Č.Budějovice
37 : 25
2 branek
05.12. [AJ055]
Č.Budějovice - Louny
31 : 39
5 branek
27.11. [AJ049]
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
8 branek
21.11. [AJ043]
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
0 branek
14.11. [AJ037]
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
4 branek
07.11. [AJ031]
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
6 branek
17.10. [AJ019]
Č.Budějovice - Strakonice
22 : 21
3 branek
10.10. [AJ013]
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2 branek
03.10. [AJ007]
Č.Budějovice - Lovosice
27 : 33
4 branek
25.09. [AJ001]
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
4 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.