Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Matouš Baloga
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
108
Starty
1.liga starších dorostenců
07.05. [AG128]
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1 branek
30.04. [AG125]
Ostrava - Jičín
22 : 29
2 branek
16.04. [AG117]
Třeboň - Ostrava
29 : 25
0 branek
10.04. [AG112]
Ostrava - Karviná
21 : 29
0 branek
02.04. [AG106]
Dukla - Ostrava
26 : 20
1 branek
27.03. [AG099]
Ostrava - Zubří
31 : 36
3 branek
19.03. [AG095]
Náchod - Ostrava
39 : 33
2 branek
04.03. [AG086]
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
1 branek
27.02. [AG084]
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
1 branek
20.02. [AG073]
Ostrava - Bohunice
28 : 25
4 branek
13.02. [AG072]
Ostrava - Talent Plzeň
22 : 30
2 branek
08.12. [AG062]
Ostrava - Frýdek-Místek
25 : 25
0 branek
14.11. [AG040]
Ostrava - Dukla
28 : 28
2 branek
07.11. [AG033]
Zubří - Ostrava
39 : 24
4 branek
24.10. [AG029]
Ostrava - Náchod
23 : 28
1 branek
16.10. [AG020]
Kopřivnice - Ostrava
25 : 29
0 branek
10.10. [AG018]
Ostrava - N.Veselí
27 : 40
0 branek
02.10. [AG007]
Bohunice - Ostrava
25 : 30
2 branek
1.liga mladších dorostenců M
07.05. [AK128]
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
5 branek
30.04. [AK125]
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
7 branek
14.04. [AK117]
Prostějov - Ostrava
22 : 28
6 branek
10.04. [AK112]
Ostrava - Karviná
19 : 34
2 branek
27.03. [AK099]
Ostrava - Zubří
31 : 36
6 branek
20.03. [AK095]
Hranice - Ostrava
32 : 26
9 branek
04.03. [AK086]
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
2 branek
27.02. [AK084]
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
2 branek
20.02. [AK073]
Ostrava - Brno
35 : 27
3 branek
13.02. [AK072]
Ostrava - Zlín
40 : 29
6 branek
08.12. [AK062]
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
2 branek
05.12. [AK059]
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
1 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.