Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Matouš Baloga
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
108
Starty
1.liga starších dorostenců
07.05. [AG128]
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1 branek
30.04. [AG125]
Ostrava - Jičín
22 : 29
2 branek
16.04. [AG117]
Třeboň - Ostrava
29 : 25
0 branek
10.04. [AG112]
Ostrava - Karviná
21 : 29
0 branek
02.04. [AG106]
Dukla - Ostrava
26 : 20
1 branek
27.03. [AG099]
Ostrava - Zubří
31 : 36
3 branek
19.03. [AG095]
Náchod - Ostrava
39 : 33
2 branek
04.03. [AG086]
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
1 branek
27.02. [AG084]
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
1 branek
20.02. [AG073]
Ostrava - Bohunice
28 : 25
4 branek
13.02. [AG072]
Ostrava - Talent Plzeň
22 : 30
2 branek
08.12. [AG062]
Ostrava - Frýdek-Místek
25 : 25
0 branek
14.11. [AG040]
Ostrava - Dukla
28 : 28
2 branek
07.11. [AG033]
Zubří - Ostrava
39 : 24
4 branek
24.10. [AG029]
Ostrava - Náchod
23 : 28
1 branek
16.10. [AG020]
Kopřivnice - Ostrava
25 : 29
0 branek
10.10. [AG018]
Ostrava - N.Veselí
27 : 40
0 branek
02.10. [AG007]
Bohunice - Ostrava
25 : 30
2 branek
1.liga mladších dorostenců M
07.05. [AK128]
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
5 branek
30.04. [AK125]
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
7 branek
14.04. [AK117]
Prostějov - Ostrava
22 : 28
6 branek
10.04. [AK112]
Ostrava - Karviná
19 : 34
2 branek
27.03. [AK099]
Ostrava - Zubří
31 : 36
6 branek
20.03. [AK095]
Hranice - Ostrava
32 : 26
9 branek
04.03. [AK086]
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
2 branek
27.02. [AK084]
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
2 branek
20.02. [AK073]
Ostrava - Brno
35 : 27
3 branek
13.02. [AK072]
Ostrava - Zlín
40 : 29
6 branek
08.12. [AK062]
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
2 branek
05.12. [AK059]
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
1 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.