Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Ondřej Bartl
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
98
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
07.05. [AL130]
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
0 branek
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
7 branek
16.04. [AL117]
Třeboň - Ústí n.L.
20 : 23
4 branek
15.04. [AL113]
TJ košutka - Třeboň
24 : 27
4 branek
02.04. [AL104]
Třeboň - D.Králové
28 : 22
11 branek
25.03. [AL102]
Úvaly - Třeboň
40 : 26
2 branek
19.03. [AL091]
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
4 branek
06.03. [AL090]
Třeboň - Jablonec
26 : 28
6 branek
26.02. [AL080]
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 18
1 branek
12.12. [AL064]
Vršovice B - Třeboň
33 : 24
7 branek
05.12. [AL058]
Třeboň - Chrudim
29 : 28
7 branek
30.11. [AL051]
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9 branek
26.11. [AL047]
Třeboň - TJ košutka
27 : 29
6 branek
14.11. [AL038]
D.Králové - Třeboň
34 : 25
3 branek
07.11. [AL036]
Třeboň - Úvaly
24 : 28
5 branek
20.10. [AL025]
Třeboň - Ledeč n.S.
31 : 26
8 branek
16.10. [AL024]
Jablonec - Třeboň
29 : 22
1 branek
09.10. [AL014]
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2 branek
Jihočeský přebor starších žáků
10.04. [HC017]
Třeboň - Strakonice B
23 : 34
0 branek
10.04. [HC016]
Třeboň - Strakonice A
15 : 33
0 branek
23.10. [HC013]
Třeboň - Milevsko
34 : 1
0 branek
25.09. [HC004]
Třeboň - Č.Budějovice B
32 : 20
4 branek
25.09. [HC003]
Třeboň - Č.Budějovice A
25 : 36
4 branek
18.09. [HC002]
Strakonice B - Třeboň
33 : 14
1 branek
18.09. [HC001]
Strakonice A - Třeboň
29 : 17
2 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.