Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Terezie Kužilková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
74
Starty
Žákovská liga starších žaček
23.01. [AZ040]
Most - Otrokovice
7 : 18
4 branek
23.01. [AZ037]
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
2 branek
23.01. [AZ031]
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
2 branek
Středomoravská liga starších žaček
28.05. [OL026]
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
2 branek
21.05. [OL024]
Holečkova - Otrokovice
34 : 17
5 branek
14.05. [OL019]
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
8 branek
07.05. [OL018]
Otrokovice - Veselí n.M.
14 : 31
0 branek
01.05. [OL014]
Otrokovice - Zora Olomouc
10 : 40
0 branek
Divize mladších žaček
04.06. [OT029]
Velká n.V. - Otrokovice
17 : 15
6 branek
28.05. [OT026]
Otrokovice - Zlín "B"
8 : 10
4 branek
08.05. [OT018]
Otrokovice - Kunovice
16 : 14
4 branek
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
06.11. [OD030]
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
3 branek
31.10. [OD025]
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
24 : 27
4 branek
23.10. [OD024]
Otrokovice - Žeravice
29 : 15
6 branek
17.10. [OD020]
DHK Litovel - Otrokovice
8 : 25
2 branek
09.10. [OD017]
Otrokovice - Zora Olomouc
13 : 38
2 branek
02.10. [OD015]
Otrokovice - Zlín "B"
20 : 19
1 branek
25.09. [OD010]
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
18 : 20
0 branek
18.09. [OD009]
Žeravice - Otrokovice
16 : 30
2 branek
12.09. [OD005]
Otrokovice - DHK Litovel
38 : 9
10 branek
04.09. [OD002]
Zora Olomouc - Otrokovice
37 : 9
1 branek
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
25.09. [OH010]
Otrokovice - Uherské Hradiště
10 : 9
3 branek
11.09. [OH005]
Otrokovice - Litovel
18 : 10
3 branek
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.