Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Karpita
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
58
Počet branek
229
Starty
Finále Žákovské ligy starších žáků
05.06. [AOA010]
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
7 branek
04.06. [AOA007]
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
2 branek
04.06. [AOA005]
Ostrava A - Talent A
14 : 12
0 branek
04.06. [AOA001]
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
0 branek
SML Starší žáci
11.06. [NC076]
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
5 branek
04.06. [NC078]
Rožnov p/R - Ostrava A
23 : 23
3 branek
28.05. [NC083]
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
1 branek
22.05. [NC111]
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
10 branek
14.05. [NC106]
Ostrava A - Rožnov p/R
35 : 21
5 branek
30.04. [NC097]
Ostrava A - Polanka
34 : 15
6 branek
16.04. [NC096]
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
4 branek
17.03. [NC069]
Polanka - Ostrava A
18 : 22
5 branek
10.03. [NC062]
Ostrava A - F.-Místek A
18 : 33
5 branek
05.03. [NC059]
Kopřivnice A - Ostrava A
19 : 20
5 branek
21.11. [NC055]
Zubří A - Ostrava A
30 : 31
8 branek
13.11. [NC048]
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
9 branek
06.11. [NC040]
Ostrava A - Karviná A
26 : 27
0 branek
30.10. [NC034]
F.-Místek A - Ostrava A
29 : 34
3 branek
28.10. [NC050]
Ostrava A - Rožnov p/R
30 : 14
6 branek
23.10. [NC031]
Ostrava A - Kopřivnice A
35 : 16
12 branek
16.10. [NC027]
Ostrava A - Zubří A
25 : 21
3 branek
09.10. [NC022]
Rožnov p/R - Ostrava A
29 : 14
6 branek
02.10. [NC020]
Ostrava A - Vsetín
33 : 27
4 branek
28.09. [NC041]
Ostrava A - Polanka
45 : 22
9 branek
25.09. [NC013]
Polanka - Ostrava A
18 : 29
5 branek
18.09. [NC012]
Karviná A - Ostrava A
30 : 31
3 branek
11.09. [NC006]
Ostrava A - F.-Místek A
25 : 16
0 branek
04.09. [NC003]
Kopřivnice A - Ostrava A
22 : 28
6 branek
Zpět
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.