Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Karpita
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
58
Počet branek
229
Starty
Finále Žákovské ligy starších žáků
05.06. [AOA010]
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
7 branek
04.06. [AOA007]
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
2 branek
04.06. [AOA005]
Ostrava A - Talent A
14 : 12
0 branek
04.06. [AOA001]
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
0 branek
SML Starší žáci
11.06. [NC076]
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
5 branek
04.06. [NC078]
Rožnov p/R - Ostrava A
23 : 23
3 branek
28.05. [NC083]
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
1 branek
22.05. [NC111]
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
10 branek
14.05. [NC106]
Ostrava A - Rožnov p/R
35 : 21
5 branek
30.04. [NC097]
Ostrava A - Polanka
34 : 15
6 branek
16.04. [NC096]
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
4 branek
17.03. [NC069]
Polanka - Ostrava A
18 : 22
5 branek
10.03. [NC062]
Ostrava A - F.-Místek A
18 : 33
5 branek
05.03. [NC059]
Kopřivnice A - Ostrava A
19 : 20
5 branek
21.11. [NC055]
Zubří A - Ostrava A
30 : 31
8 branek
13.11. [NC048]
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
9 branek
06.11. [NC040]
Ostrava A - Karviná A
26 : 27
0 branek
30.10. [NC034]
F.-Místek A - Ostrava A
29 : 34
3 branek
28.10. [NC050]
Ostrava A - Rožnov p/R
30 : 14
6 branek
23.10. [NC031]
Ostrava A - Kopřivnice A
35 : 16
12 branek
16.10. [NC027]
Ostrava A - Zubří A
25 : 21
3 branek
09.10. [NC022]
Rožnov p/R - Ostrava A
29 : 14
6 branek
02.10. [NC020]
Ostrava A - Vsetín
33 : 27
4 branek
28.09. [NC041]
Ostrava A - Polanka
45 : 22
9 branek
25.09. [NC013]
Polanka - Ostrava A
18 : 29
5 branek
18.09. [NC012]
Karviná A - Ostrava A
30 : 31
3 branek
11.09. [NC006]
Ostrava A - F.-Místek A
25 : 16
0 branek
04.09. [NC003]
Kopřivnice A - Ostrava A
22 : 28
6 branek
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.