Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Kuba
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
85
Starty
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI132]
Litovel - Luhačovice
41 : 25
2 branek
16.04. [AI119]
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
0 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
0 branek
02.04. [AI106]
Litovel - Vsetín
40 : 23
2 branek
26.03. [AI100]
Zlín - Litovel
23 : 21
1 branek
19.03. [AI093]
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
3 branek
05.03. [AI089]
Maloměřice - Litovel
20 : 30
3 branek
26.02. [AI080]
Litovel - Prostějov
33 : 30
2 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
0 branek
13.02. [AI067]
Přerov - Litovel
26 : 37
0 branek
12.12. [AI066]
Luhačovice - Litovel
30 : 40
3 branek
28.11. [AI053]
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
0 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
0 branek
13.11. [AI040]
Vsetín - Litovel
28 : 39
1 branek
06.11. [AI034]
Litovel - Zlín
36 : 30
0 branek
24.10. [AI027]
Rožnov p/R - Litovel
35 : 29
4 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
3 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
3 branek
28.05. [NB044]
Trnávka - Uničov
13 : 6
0 branek
28.05. [NB048]
Uničov - Krmelín
10 : 14
1 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
3 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
6 branek
14.05. [NB040]
Uničov - Krmelín
20 : 17
0 branek
30.04. [NB032]
Krmelín - Uničov
14 : 14
2 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
1 branek
30.04. [NB036]
Uničov - Trnávka
16 : 16
2 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
10 branek
17.04. [NB026]
Uničov - Krmelín
23 : 18
3 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
2 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
3 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.