Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Petr Kuba
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
85
Starty
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI132]
Litovel - Luhačovice
41 : 25
2 branek
16.04. [AI119]
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
0 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
0 branek
02.04. [AI106]
Litovel - Vsetín
40 : 23
2 branek
26.03. [AI100]
Zlín - Litovel
23 : 21
1 branek
19.03. [AI093]
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
3 branek
05.03. [AI089]
Maloměřice - Litovel
20 : 30
3 branek
26.02. [AI080]
Litovel - Prostějov
33 : 30
2 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
0 branek
13.02. [AI067]
Přerov - Litovel
26 : 37
0 branek
12.12. [AI066]
Luhačovice - Litovel
30 : 40
3 branek
28.11. [AI053]
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
0 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
0 branek
13.11. [AI040]
Vsetín - Litovel
28 : 39
1 branek
06.11. [AI034]
Litovel - Zlín
36 : 30
0 branek
24.10. [AI027]
Rožnov p/R - Litovel
35 : 29
4 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
3 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
3 branek
28.05. [NB044]
Trnávka - Uničov
13 : 6
0 branek
28.05. [NB048]
Uničov - Krmelín
10 : 14
1 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
3 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
6 branek
14.05. [NB040]
Uničov - Krmelín
20 : 17
0 branek
30.04. [NB032]
Krmelín - Uničov
14 : 14
2 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
1 branek
30.04. [NB036]
Uničov - Trnávka
16 : 16
2 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
10 branek
17.04. [NB026]
Uničov - Krmelín
23 : 18
3 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
2 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
3 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.