Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Filip Marhons
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
185
Starty
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI131]
Olomouc - Hranice
21 : 34
7 branek
30.04. [AI123]
Olomouc - V. Bystřice
28 : 34
4 branek
16.04. [AI118]
Olomouc - Polanka
26 : 37
3 branek
09.04. [AI112]
Vsetín - Olomouc
28 : 38
10 branek
26.03. [AI101]
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
4 branek
19.03. [AI092]
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
13 branek
05.03. [AI090]
Prostějov - Olomouc
32 : 30
9 branek
27.02. [AI079]
Přerov - Olomouc
25 : 33
7 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
8 branek
12.12. [AI065]
Hranice - Olomouc
50 : 21
6 branek
14.11. [AI039]
Zlín - Olomouc
39 : 33
5 branek
06.11. [AI035]
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
7 branek
09.10. [AI013]
Olomouc - Přerov
24 : 31
4 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
4 branek
25.09. [AI002]
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
7 branek
1.liga mladších dorostenců M
13.02. [AK068]
Zubří - Karviná
28 : 25
0 branek
12.12. [AK065]
Hranice - Karviná
15 : 37
2 branek
14.11. [AK039]
Zlín - Karviná
11 : 25
2 branek
07.11. [AK035]
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
3 branek
26.09. [AK002]
Karviná - Zubří
25 : 19
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
07.05. [AM131]
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
11 branek
30.04. [AM123]
STM Olomouc - V. Bystřice
27 : 25
7 branek
26.03. [AM101]
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
11 branek
20.03. [AM079]
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
6 branek
19.03. [AM092]
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
13 branek
06.03. [AM090]
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
12 branek
19.02. [AM078]
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
8 branek
11.12. [AM065]
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
12 branek
Další
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
video
online
Talent A - Olomouc
17 : 6
video
online
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
video
online
HK KP Brno - Talent A
7 : 13
video
online
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
video
online
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
video
online
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
video
online
Č.Budějovice A - HK KP Brno
16 : 24
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
video
online
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
video
online
Karviná A - Olomouc
20 : 5
video
online
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
video
online
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.