Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Filip Marhons
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
185
Starty
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI131]
Olomouc - Hranice
21 : 34
7 branek
30.04. [AI123]
Olomouc - V. Bystřice
28 : 34
4 branek
16.04. [AI118]
Olomouc - Polanka
26 : 37
3 branek
09.04. [AI112]
Vsetín - Olomouc
28 : 38
10 branek
26.03. [AI101]
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
4 branek
19.03. [AI092]
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
13 branek
05.03. [AI090]
Prostějov - Olomouc
32 : 30
9 branek
27.02. [AI079]
Přerov - Olomouc
25 : 33
7 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
8 branek
12.12. [AI065]
Hranice - Olomouc
50 : 21
6 branek
14.11. [AI039]
Zlín - Olomouc
39 : 33
5 branek
06.11. [AI035]
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
7 branek
09.10. [AI013]
Olomouc - Přerov
24 : 31
4 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
4 branek
25.09. [AI002]
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
7 branek
1.liga mladších dorostenců M
13.02. [AK068]
Zubří - Karviná
28 : 25
0 branek
12.12. [AK065]
Hranice - Karviná
15 : 37
2 branek
14.11. [AK039]
Zlín - Karviná
11 : 25
2 branek
07.11. [AK035]
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
3 branek
26.09. [AK002]
Karviná - Zubří
25 : 19
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
07.05. [AM131]
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
11 branek
30.04. [AM123]
STM Olomouc - V. Bystřice
27 : 25
7 branek
26.03. [AM101]
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
11 branek
20.03. [AM079]
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
6 branek
19.03. [AM092]
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
13 branek
06.03. [AM090]
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
12 branek
19.02. [AM078]
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
8 branek
11.12. [AM065]
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
12 branek
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.