Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Sýkora
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
102
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Polanka
15 : 35
3 branek
01.05. [AI124]
Polanka - Prostějov
35 : 22
4 branek
16.04. [AI118]
Olomouc - Polanka
26 : 37
11 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
1 branek
03.04. [AI107]
Luhačovice - Polanka
28 : 35
5 branek
26.03. [AI098]
Polanka - Hranice
19 : 26
2 branek
19.03. [AI096]
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
2 branek
20.02. [AI074]
Zlín - Polanka
34 : 29
1 branek
12.02. [AI071]
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
3 branek
29.01. [AI063]
Polanka - Maloměřice
26 : 16
1 branek
04.12. [AI058]
Prostějov - Polanka
25 : 29
3 branek
28.11. [AI052]
Polanka - Olomouc
33 : 23
2 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
4 branek
13.11. [AI041]
Polanka - Luhačovice
37 : 19
2 branek
07.11. [AI032]
Hranice - Polanka
36 : 28
0 branek
23.10. [AI030]
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
0 branek
16.10. [AI019]
Přerov - Polanka
13 : 27
2 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB047]
Polanka - Krmelín
12 : 14
5 branek
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
3 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
3 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
3 branek
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
2 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
0 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
2 branek
30.04. [NB031]
Krmelín - Polanka
11 : 19
3 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
2 branek
17.04. [NB028]
Polanka - Krmelín
23 : 18
5 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
2 branek
17.04. [NB029]
Polanka - Trnávka
22 : 16
4 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
3 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.