Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Matěj Konšel
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
48
Počet branek
262
Starty
1.liga mužů
15.05. [AB078]
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
4 branek
07.05. [AB132]
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1 branek
16.04. [AB119]
Litovel - Chodov
24 : 24
0 branek
10.04. [AB111]
N.Veselí - Litovel
25 : 24
0 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
2 branek
26.03. [AB100]
Košutka - Litovel
24 : 23
3 branek
19.03. [AB093]
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
1 branek
06.03. [AB089]
Jičín "B" - Litovel
24 : 19
2 branek
13.02. [AB067]
Kostelec n.H. - Litovel
21 : 27
4 branek
11.12. [AB066]
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
2 branek
04.12. [AB056]
Litovel - Náchod
28 : 18
2 branek
28.11. [AB053]
Chodov - Litovel
33 : 27
5 branek
20.11. [AB045]
Litovel - N.Veselí
33 : 26
8 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
3 branek
06.11. [AB034]
Litovel - Košutka
29 : 26
4 branek
10.10. [AB014]
Šumperk - Litovel
25 : 20
2 branek
02.10. [AB012]
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
0 branek
25.09. [AB001]
Litovel - Kostelec n.H.
34 : 26
0 branek
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI132]
Litovel - Luhačovice
41 : 25
3 branek
30.04. [AI122]
Hranice - Litovel
34 : 26
7 branek
16.04. [AI119]
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
10 branek
02.04. [AI106]
Litovel - Vsetín
40 : 23
7 branek
19.03. [AI093]
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
11 branek
05.03. [AI089]
Maloměřice - Litovel
20 : 30
8 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
12 branek
13.02. [AI067]
Přerov - Litovel
26 : 37
9 branek
12.12. [AI066]
Luhačovice - Litovel
30 : 40
10 branek
04.12. [AI056]
Litovel - Hranice
29 : 34
2 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
7 branek
13.11. [AI040]
Vsetín - Litovel
28 : 39
9 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.