Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Filip Hardt
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
110
Starty
Extraliga
11.03. [AA098]
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
1 branek
19.02. [AA108]
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
1 branek
20.11. [AA069]
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
1 branek
13.11. [AA065]
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
2 branek
10.11. [AA056]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
4 branek
06.11. [AA054]
Kopřivnice - Jičín
25 : 25
2 branek
24.10. [AA043]
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
4 branek
13.10. [AA032]
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
0 branek
06.10. [AA029]
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3 branek
30.09. [AA021]
Kopřivnice - Dukla
20 : 33
1 branek
25.09. [AA016]
Brno - Kopřivnice
40 : 23
4 branek
18.09. [AA010]
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
6 branek
11.09. [AA003]
Třeboň - Kopřivnice
32 : 27
3 branek
1.liga mužů
17.04. [AB117]
Šumperk - Ostrava
25 : 22
9 branek
10.04. [AB112]
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
6 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
9 branek
27.03. [AB099]
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
8 branek
19.03. [AB095]
Náchod - Ostrava
27 : 22
6 branek
06.03. [AB086]
Ostrava - Chodov
20 : 20
4 branek
27.02. [AB084]
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
2 branek
20.02. [AB073]
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
4 branek
12.02. [AB072]
Ostrava - Košutka
33 : 26
5 branek
21.11. [AB046]
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
3 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
3 branek
30.10. [AB062]
Ostrava - Dvůr Králové
28 : 23
5 branek
24.10. [AB029]
Ostrava - Náchod
22 : 23
3 branek
17.10. [AB020]
Chodov - Ostrava
42 : 28
1 branek
10.10. [AB018]
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
5 branek
03.10. [AB007]
Kostelec n.H. - Ostrava
29 : 26
5 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN062]
Vsetín - Kopřivnice
26 : 36
0 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.