Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Raška
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
40
Starty
Český pohár mužů
28.08. [AN021]
Uničov - Prostějov
21 : 24
1 branek
Středomoravská liga muži
12.06. [OA128]
Uničov - Žeravice
26 : 20
2 branek
04.06. [OA126]
Droždín - Uničov
29 : 22
3 branek
29.05. [OA115]
Senice - Uničov
23 : 20
2 branek
22.05. [OA114]
Uničov - U.Hradiště
26 : 16
3 branek
14.05. [OA104]
Tatran Litovel B - Uničov
23 : 20
2 branek
08.05. [OA101]
Uničov - Dřevohostice
23 : 19
5 branek
01.05. [OA093]
Bystřice "B" - Uničov
28 : 28
2 branek
09.04. [OA082]
Zlín B - Uničov
16 : 25
1 branek
03.04. [OA075]
Uničov - Kostelec B
32 : 20
2 branek
26.03. [OA071]
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
0 branek
07.11. [OA060]
Uničov - Droždín
22 : 20
0 branek
31.10. [OA049]
Uničov - Senice
33 : 18
2 branek
23.10. [OA048]
U.Hradiště - Uničov
17 : 30
4 branek
17.10. [OA038]
Uničov - Tatran Litovel B
27 : 25
1 branek
10.10. [OA035]
Dřevohostice - Uničov
29 : 17
2 branek
02.10. [OA027]
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
1 branek
28.09. [OA062]
Žeravice - Uničov
13 : 23
1 branek
19.09. [OA016]
Uničov - Zlín B
31 : 21
2 branek
11.09. [OA009]
Kostelec B - Uničov
25 : 32
4 branek
05.09. [OA005]
Uničov - SK Velká Bystřice B
30 : 22
0 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.