Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vojtěch Kuchta
Post
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
90
Starty
2.liga mužů SVČ
07.05. [AD128]
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
5 branek
30.04. [AD126]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
23 : 15
3 branek
16.04. [AD115]
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
6 branek
09.04. [AD114]
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
3 branek
03.04. [AD104]
Most - Ml. Boleslav
21 : 33
6 branek
26.03. [AD101]
Ml. Boleslav - Jablonec
25 : 22
7 branek
19.03. [AD093]
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
9 branek
05.03. [AD088]
Ml. Boleslav - Louny
23 : 36
4 branek
26.02. [AD082]
Náchod "B" - Ml. Boleslav
31 : 28
2 branek
19.02. [AD075]
Ml. Boleslav - S.Vršovice
33 : 32
8 branek
11.12. [AD062]
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
4 branek
04.12. [AD060]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
7 branek
27.11. [AD049]
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
5 branek
21.11. [AD048]
Chomutov - Ml. Boleslav
35 : 21
4 branek
Společná regionální liga
21.05. [CR050]
Ml. Boleslav B - Libčice n. Vlt.
24 : 28
2 branek
15.05. [CR047]
L.Vršovice A - Ml. Boleslav B
21 : 16
4 branek
07.05. [CR041]
Ml. Boleslav B - Zruč n.S.
23 : 30
7 branek
10.04. [CR031]
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
25 : 38
4 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.