Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Dolejší
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
379
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
16.04. [AL119]
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
12 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
3 branek
01.04. [AL106]
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
6 branek
26.03. [AL100]
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
8 branek
20.03. [AL093]
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
12 branek
04.03. [AL089]
Úvaly - Zruč n.S.
25 : 34
8 branek
19.02. [AL078]
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
2 branek
18.02. [AL067]
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
12 branek
28.11. [AL053]
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
7 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
10 branek
09.11. [AL040]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
9 branek
06.11. [AL034]
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
8 branek
23.10. [AL027]
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
6 branek
17.10. [AL023]
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
8 branek
09.10. [AL014]
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
17 branek
02.10. [AL012]
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
5 branek
26.09. [AL001]
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
8 branek
Žákovská liga starších žáků
06.03. [AO137]
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
10 branek
06.03. [AO135]
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6 branek
06.03. [AO131]
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
7 branek
06.03. [AO129]
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
1 branek
06.03. [AO126]
Zubří A - Zruč n.S.
21 : 10
3 branek
12.02. [AO123]
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
7 branek
12.02. [AO120]
Zruč n.S. - Telnice
23 : 20
7 branek
22.01. [AO078]
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
11 branek
22.01. [AO076]
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
6 branek
22.01. [AO074]
Rožnov p/R - Zruč n.S.
12 : 24
7 branek
22.01. [AO072]
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
9 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
5 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.