Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Jiří Dolejší
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
379
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
16.04. [AL119]
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
12 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
3 branek
01.04. [AL106]
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
6 branek
26.03. [AL100]
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
8 branek
20.03. [AL093]
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
12 branek
04.03. [AL089]
Úvaly - Zruč n.S.
25 : 34
8 branek
19.02. [AL078]
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
2 branek
18.02. [AL067]
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
12 branek
28.11. [AL053]
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
7 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
10 branek
09.11. [AL040]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
9 branek
06.11. [AL034]
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
8 branek
23.10. [AL027]
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
6 branek
17.10. [AL023]
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
8 branek
09.10. [AL014]
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
17 branek
02.10. [AL012]
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
5 branek
26.09. [AL001]
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
8 branek
Žákovská liga starších žáků
06.03. [AO137]
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
10 branek
06.03. [AO135]
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6 branek
06.03. [AO131]
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
7 branek
06.03. [AO129]
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
1 branek
06.03. [AO126]
Zubří A - Zruč n.S.
21 : 10
3 branek
12.02. [AO123]
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
7 branek
12.02. [AO120]
Zruč n.S. - Telnice
23 : 20
7 branek
22.01. [AO078]
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
11 branek
22.01. [AO076]
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
6 branek
22.01. [AO074]
Rožnov p/R - Zruč n.S.
12 : 24
7 branek
22.01. [AO072]
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
9 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
5 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.